Ponadczasowe strony internetowe

Ponadczasowe strony internetowe - Alexander Dawson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alexander Dawson
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Ponadczasowe strony internetowe.pdf
ISBN
7723162519805

OPIS

Książka o tym, w jaki sposób wykonać stabilne, elastyczne układy witryn, które sprostają każdemu wyzwaniu technologicznemu.Pamiętasz, kto to jest "typowy użytkownik"? To ktoś, kto korzysta z komputera stacjonarnego lub laptopa. Pojawiła się jednak nowa generacja urządzeń podłączonych do internetu - smartfony, tablety, a nawet telewizory. Postawiony wobec takiej zmiany, typowy użytkownik musi odejść do lamusa. Dziś projektowanie witryn internetowych zapewniających satysfakcjonującą jakość użytkowania oznacza wymyślanie rozwiązań dla wielu różnych urządzeń i usług, a dodatkowo przygotowywanie się na nadejście nowych technologii i oczekiwań.Niniejsza książka zawiera wyczerpujący opis wszystkich czynników wpływających na projektowanie witryn internetowych w ciągle zmieniającym się środowisku i ułatwia wykonanie solidnych, elastycznych oraz stabilnych projektów. Nagradzany twórca witryn internetowych, Alexander Dawson, opisuje nowy sposób myślenia o projektowaniu serwisów WWW. W trakcie lektury dowiesz się, jak tworzyć strony internetowe, które będą dobrze współdziałać z różnymi urządzeniami, i poznasz pięć najważniejszych zasad wszechstronności. Ponadto odbędziesz podróż w przyszłość i sprawdzisz, co może ona przynieść. Strony 3D, personalizacja, interoperacyjność to terminy, które już teraz pukają do naszych drzwi. Nie przegap swojej szansy na sukces. Zdobądź tę książkę, a wraz z nią swoje cele!W książce przeczytasz o: projektowaniu uniwersalnych stron internetowych obalaniu mitów dotyczących projektowania wszechstronności przyszłości urządzeń i projektantówWyjątkowy podręcznik poświęcony najnowszym technikom projektowania stron WWW!Alexander Dawson - zdobywający nagrody pisarz i profesjonalista do spraw projektowania witryn internetowych, z więcej niż dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Prowadzi firmę konsultingową, pisze na temat rozwiązań internetowych, a w wolnym czasie pomaga rozwijać się innym.

Zadbamy o to, żeby Twoja strona była zgodna z najnowszymi standardami, oparta o ponadczasowe zasady designu, miała właściwą strukturę i odpowiednią optymalizację. Strony WWW Tworzymy ponadczasowe i często nietypowe profesjonalnie strony internetowe. Każda strona www stworzona przez nas zespół wyróżnia się indywidualnym projektem i ciekawym usposobieniem.

Nasze prace zawsze są dostosowane po Twoich potrzeb a te zaś ustalane są podczas wspólnych spotkań przed wykonaniem. Jak założyć stronę www w 10 minut - Poradnik krok po kroku. Twoja własna strona internetowa w dziesięć minut? Tak, to możliwe! W tym poradniku dowiesz się Jak zrobić stronę internetową w 10 minut.Załóż własną stronę sam, bez umiejętności technicznych. Ponadczasowe strony internetowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI