Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie - T. Harv Eker | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
T. Harv Eker
WYMIAR
5,24 MB
NAZWA PLIKU
Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie.pdf
ISBN
5057828675615

OPIS

"Bogaty albo biedny" ujawnia brakujące ogniwo między pragnieniem sukcesu a jego osiągnięciem!Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy łatwo dochodzą do majątku, a inni mają ciągłe problemy, żeby związać koniec z końcem? Czy ta różnica wynika z ich wykształcenia, inteligencji, umiejętności, wyczucia czasu, nawyków zawodowych, kontaktów, odrobiny szczęścia, czy też może z zawodu, biznesu albo inwestycji, które wybrali?Szokująca odpowiedź brzmi: z żadnej z tych rzeczy!

W swoim głośnym poradniku kanadyjski autor ujawnia szokującą prawdę o osiąganiu sukcesów finansowych, która jest zupełnie odmienna od tej ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI