To nie jest historia dla każdego

To nie jest historia dla każdego - Kamila Staniek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamila Staniek
WYMIAR
3,49 MB
NAZWA PLIKU
To nie jest historia dla każdego.pdf
ISBN
1911497653743

OPIS

Czy wiesz, że można żyć kilka dni, choć ma się trzydzieści lat? ...że nie trzeba umierać, aby być niewidzialnym? Jak odnaleźć normalność w świecie zamkniętym dla nienormalnych spraw?Bohaterką opowieści jest Róża, której codzienność jest wypełniona pracą, małżeństwem i wyjątkową przyjaźnią. Nie wiedząc kiedy, z marazmu obudzi ją wielka namiętność i luksus przeżywania ekstazy i szczęścia. Niestety, zanim zdąży się zorientować, jej świat przemieni się w horror, z którego nie tak łatwo jest się uwolnić. Wplątana w kaskadę dramatycznych sytuacji stanie oko w oko ze śmiercią, zagadką i samą sobą. Czy świat jej uwierzy? Czy ona uwierzy sobie?To nie jest historia dla każdego to książka o chwilach, momentach, sekundach z życia. O tym, co zapamiętamy i będziemy wspominać, o tym, co widzimy, zamykając oczy. Nikt ani nic w tej opowieści nie odpowie na żadne pytanie. Raczej to Ty musisz sam udzielić tych odpowiedzi. A jeśli nie potrafisz - to bardzo dobrze. Tutaj rozwiązania nie są oczywiste.

Z marazmu budzi ją wielka namiętność i szczęście. Niestety, nim zdąży się zorientować, jej świat zamieni się w horror, z którego wcale nie tak łatwo będzie się uwolnić. To nie jest historia dla każdego to książka o chwilach, momentach, sekundach z życia.

więcej niż 50% kwalifikującego się dochodu, to nie jest wymagana żadna nietradycyjna historia kredytowa od kredytobiorcy (-ów) bez oceny kredytowej. Kwalifikujące się rodzaje nietradycyjnych kredytów Barbara Smoczyńska, trenerka umiejętności psychospołecznych: Praca zdalna nie jest dla każdego Gabriela Bogaczyk - Czasem praca zdalna daje złudne poczucie dysponowania swoim czasem - zwraca uwagę dr Barbara Smoczyńska, trenerka umiejętności psychospołecznych. Szpital w Słupsku prowadzi darmową rehabilitację dla osób, które przeszły COVID-19.

POWIĄZANE KSIĄŻKI