Sześć lat później

Sześć lat później - Harlan Coben | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
5,19 MB
NAZWA PLIKU
Sześć lat później.pdf
ISBN
1306162391609

OPIS

Kobieta jego życia wyszła za mąż. Za innego.Jake Fisher na własne oczy widział Natalie składającą przysięgę małżeńską – wkrótce po tym, jak porzuciła go bez słowa wyjaśnienia. Prosiła tylko o jedno: żeby zostawił ją i jej męża w spokoju. Przez sześć lat dotrzymywał tej obietnicy, ale gdy przypadkiem trafia na nekrolog Todda Sandersona, męża Natalie, nie może się oprzeć pokusie i jedzie na pogrzeb.Tylko że wdową opłakującą zamordowanego mężczyznę – za którego wyszła przed dziesięcioma laty – wcale nie jest ukochana Jake’a.Kim zatem była Natalie? I czy w ogóle istniała?Może wspomnienia spędzonych z nią cudownych chwil są jedynie wytworem wyobraźni? Poszukując prawdy o kobiecie, która złamała mu serce, Jake budzi upiory przeszłości i naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Zobacz sam! Sześć lat później Największa zmiana w moim życiu zaszła między piętnastą dwadzieścia dziewięć a piętnastą trzydzieści, chociaż wtedy nie mogłem o tym wiedzieć. Właśnie skończyłem zajęcia z pierwszym rokiem poświęcone moralnym aspektom polityki. Data dodania do LitRes: 17 stycznia 2020.

Opinie: 445 + Dodaj na półkę Kup książkę . Sześć lat później .

POWIĄZANE KSIĄŻKI