Piekielne wody

Piekielne wody - David L. Robbins | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David L. Robbins
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Piekielne wody.pdf
ISBN
6020189941659

OPIS

Powieść dla wielbicieli książek Fredericka Forsytha i Toma Clancy'eg.Rejon: Zatoka Adeńska, u wybrzeża SomaliiMiejsce: frachtowiec ValneaOddział: GUARDIAN ANGELSDowódca: sierżant LB DiNardoPiraci somalijscy porywają potężny frachtowiec Valnea, na którego pokładzie znajduje się tajemniczy ładunek. Jego ujawnienie może zagrozić rządom czterech krajów.Z Camp Lemonnier w Dżibuti w kierunku statku wyruszaoddział amerykańskich żołnierzy z doborowej jednostki Guardian Angels. Mają godzinę na odbicie statku, zanim - z rozkazu Prezydenta Stanów Zjednoczonych - Valnea zostanie zatopiona. A wraz z nią ich dowódca, sierżant DiNardo, który znajduje się na statku.Tymczasem frachtowiec skrywa jeszcze niejedną tajemnicę.Na otwartych wodach Zatoki Adeńskiej rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem."Książka opowiada o dramatach współczesnego świata. Gdzie piractwo nie jest mitem z odległej przeszłości, ale brutalnym faktem. Gdzie państwa, jak i organizacje przestępcze dokonują tajnych transferów techniki militarnej. Gdzie w końcu jest miejsce dla cichych profesjonalistów z jednostek specjalnych, honoru i zwykłego żołnierskiego męstwa... Piekielne wody czyta się jednym tchem."Andrzej Wojtas, redaktor naczelny Militarnego Miesięcznika Specjalnego "Komandos".

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. W przypadku powieści Davida Robbinsa „Piekielne Wody" wraz z pierwszym wrażeniem, czyli lekturą kilkudziesięciu początkowych kart książki, trudno jest ocenić, czy będzie się tę powieść czytało dobrze, czy też po jakimś czasie wyląduje na półce z postanowieniem, że może kiedyś się ją dokończy. Piekielne wody już od 33,00 zł - od 33,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Piekielne wody David L.

Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl. Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. W przypadku powieści Davida Robbinsa „Piekielne Wody" wraz z pierwszym wrażeniem, czyli lekturą kilkudziesięciu początkowych kart książki, trudno jest ocenić, czy będzie się tę powieść czytało dobrze, czy też po jakimś czasie wyląduje na półce z postanowieniem, że może kiedyś się ją dokończy. Piekielne wody już od 33,00 zł - od 33,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI