Niebezpieczne gry

Niebezpieczne gry - PeterMattei | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
PeterMattei
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczne gry.pdf
ISBN
1771916072444

OPIS

Dyrektora kreatywnego elitarnej nowojorskiej agencji reklamowej, Erica Nye, teoretycznie nie ma za co lubić: zalicza dziewczyny, pije, wciąga, nadużywa tabletek uspokajających. Jest hipsterem, filozofem i - przede wszystkim - genialnym socjopatą. Przyjętym do pracy, by drastycznie zredukować własny dział, co codziennie czyni z sadystyczną wręcz przyjemnością. Do czasu...Pewnego dnia na drodze Erica stanie prześliczna Praktykantka. I choć trudno w to uwierzyć, trafi swój na swego. Rewelacyjna satyra na współczesny Nowy Jork, korporację, kult brandingu, szybki seks i portale społecznościowe. Eric Nye to Doktor House korporacji i anty-bohater naszych czasów. Trochę łagodniejsza wersja "American Psycho" drugiej dekady XXI wieku.

Polecamy Portal Bolidy: Niebezpieczne Wiraże - Ceneo.pl Niebezpieczna gra (1993) Dangerous Game - Reżyser Eddie Israel przyjeżdża do Los Angeles, by nakręcić film. Jest to historia małżeństwa, które przeżywa kryzys.

Wydarzenia rozwijają się na różne sposoby, niekoniecznie na ulicach miasta. Gra Niebezpieczne motory wymaga pluginu Adobe Flash. Twoja przeglądarka od stycznia 2021 roku nie obsługuje pluginu Adobe Flash.

POWIĄZANE KSIĄŻKI