Mój pamiętnik potoczny...

Mój pamiętnik potoczny... - Olga Lipińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Lipińska
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Mój pamiętnik potoczny....pdf
ISBN
4945474048730

OPIS

Zbiór felietonów, jakie Olga Lipińska publikowała na łamach pisma "Twój Styl".Z przekornym poczuciem humoru opisuje w nich nie tylko przeobrażenia polityczne i ich wpływ na rzeczywistość, życie artystyczne i przyjaciół, ale także własne lęki i frustracje, swoją niezgodę na otaczające nas absurdy, a nade wszystko swój dom (w którym odnajduje poczucie bezpieczeństwa, o ile oczywiście nie trafi się akurat jakiś remont), także ten na Mazurach, oraz swoją najbliższą rodzinę...Olga Lipińska - wszechstronna reżyserka i scenarzystka - realizowała spektakle dramatyczne w Teatrze TV (m.in. sztuki Fredry, Słowackiego, de Musseta), na scenach teatralnych i operowych (Opera Śląska, Opera Poznańska), ale też m.in. takie imprezy jak Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oraz festiwal FAMA w Świnoujściu; w latach 1977-1990 sprawowała funkcję dyrektora i kierownika artystycznego warszawskiego Teatru Komedia. Szerszej publiczności znana jest przede wszystkim jako autorka popularnych programów kabaretowych (ostrogi satyryka zdobywała jeszcze w STS-ie), święcących triumfy w polskiej telewizji od końca lat sześćdziesiątych aż do dzisiaj.

Zobacz sam! Mój pamiętnik potoczny | Lipińska Olga | Prószyński Media. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Mój pamiętnik potoczny autorstwa Olga Lipińska ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Kup teraz.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zbiór felietonów, jakie Olga Lipińska publikowała na łamach pisma „Twój Styl". Z Książka "Mój pamiętnik potoczny", jej autorem jest Olga Lipińska (wydawnictwo Prószyński).

POWIĄZANE KSIĄŻKI