Usteczka

Usteczka - Pola Kinski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pola Kinski
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Usteczka.pdf
ISBN
4163088997207

OPIS

Ta książka wstrząsnęła sumieniami Niemców. Po kilkudziesięciu latach Pola Kinski, córka legendy światowego kina, wielbionego Klausa Kinskiego, znanego zwłaszcza z ról w filmach Wernera Herzoga, postanowiła przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, jak ojciec wykorzystywał ją seksualnie jako dziecko i nastolatkę. „Czułam, że muszę o tym napisać, nie tylko ze względu na siebie, ale i innych, którzy doświadczyli tego samego” – wyznała Pola. Napisane prostym, niemal dziecięcym językiem „Usteczka” są porażającym zapisem historii utraconego, pełnego przemocy dzieciństwa. Jest to zarazem oskarżenie nie tylko przeciw ojcu i matce, która nie obroniła swojej córki, ale i niemieckiemu społeczeństwu, które akceptowało publiczne, jawnie pedofilskie wypowiedzi gwiazdora.Tytuł trafił na listy bestsellerów i sprzedał się w Niemczech w pięćdziesięciu tysiącach egzemplarzy, a przyrodnia siostra autorki Nastassja Kinski uznała Polę za bohaterkę.

Członkostwo niewymagane. Usteczka 😍 🥰 😍...i wspomnienie listopadowych, śpiących noworodków 😍 🥰... 😍 Trzymajcie kciuki, bo przede mną maraton z grudniowymi bobasami 💪 💪 💪 Kochani, na sesje umawiamy się w tej chwili na drugą połowę lutego i dalej.

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy (link w opisie). 02.10.2020 12:30; MWW Muzeum Współczesne Wrocław Wstęp bezpłatny. Mówię mu..

POWIĄZANE KSIĄŻKI