Obłokobujanie

Obłokobujanie - Patti Smith | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patti Smith
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
Obłokobujanie.pdf
ISBN
3473044471951

OPIS

Patti Smith zastanawiała się, czy nie zostać malarką, ale ostatecznie uznała, że nie ma do tego drygu. A jednak Obłokobujanie to obraz namalowany słowami – jest w nim czułość i wrażliwość poetki, bogactwo szczegółów właściwe dziełom flamandzkich mistrzów i odrobina szaleństwa nowojorskiej bohemy.Autorka Poniedziałkowych dzieci zastrzega, że również w tej książce wszystko jest prawdą. Pierwszy egzemplarz podarowała ojcu. Zdążył przeczytać, zanim umarł. Powiedział swej córce, że dobrze się spisała.Obłokobujanie to prozatorsko-poetycka opowieść o stawaniu się artystką.

A jednak "Obłokobujanie" to obraz namalowany słowami - jest w nim czułość i wrażliwość poetki, bogactwo szczegółów ... Patti Smith zastanawiała się, czy nie zostać malarką, ale ostatecznie uznała, że nie ma do tego drygu. A jednak Obłokobujanie to obraz namalowany słowami - jest w nim czułość i wrażliwość poetki, bogactwo szczegółów właściwe dziełom flamandzkich mistrzów i odrobina szaleństwa nowojorskiej bohemy.

3,82 163 5 Autor: Patti Smith Czyta: Monika Brodka. Audiobook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI