Dokąd pielgrzymujemy? Dawne drogi i nowe cele

Dokąd pielgrzymujemy? Dawne drogi i nowe cele - Notker Wolf OSB | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Notker Wolf OSB
WYMIAR
7,83 MB
NAZWA PLIKU
Dokąd pielgrzymujemy? Dawne drogi i nowe cele.pdf
ISBN
5774535995705

OPIS

Pielgrzymowanie jest dzisiaj znowu modne: tysiące ludzi rozpoczyna każdego roku podróż pełną wysiłku i wyrzeczeń.Dlaczego? Zapewne znalazłoby się tyle odpowiedzi, ilu jest pielgrzymujących. Jest jednak coś, co łączy wszystkich pielgrzymów w historii. Zarówno tych którzy wędrują na piechotę, jak i tych, dla których codzienność jest nie mniej trudną pielgrzymką. Opat prymas Notker Wolf przygląda się historii pielgrzymowania, opowiada o własnych przeżyciach, rozprawia się z fałszywymi wyobrażeniami i omawia aktualne problemy wiary i społeczeństwa tak samo zajmująco, jak pouczająco.

Najlepsze tytuły w najniższych cenach. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi.

Dostarczamy produkty w . Dokad pielgrzymujemy Dawne drogi i nowe cele je to kniha autora Notker Wolf editoval Tyniec. Dokad pielgrzymujemy Dawne drogi i nowe cele má ISBN kód 8373544798 a skládá se z 236 stránky.

POWIĄZANE KSIĄŻKI