Białostoczanie lat 20-tych, lat 30-tych

Białostoczanie lat 20-tych, lat 30-tych - Adam Czesław Dobroński | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Czesław Dobroński
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Białostoczanie lat 20-tych, lat 30-tych.pdf
ISBN
4406897528832

OPIS

"Książka opowiada o mieszkańcach naszego miasta z lat dwudziestych i trzydziestych. Byłem wśród nich, zrazu znany tylko sąsiadom z ulicy Mazowieckiej, potem nauczycielom i kolegom z pobliskiej szkoły powszechnej, druhnom i druhom z miejscowego hufca ZHP, uczniom i uczennicom Szkoły Handlowej przy ulicy Fabrycznej. Dorastałem w Białymstoku, hartowałem ciało i charakter, pobierałem nauki, zdobywałem pierwsze doświadczenia młodzieńcze.(…) większość utrwalonych na fotografiach twarzy nikt już nie rozpozna, bo takie jest prawo mijającego czasu. Są jednak na tych zdjęciach i fragmenty zabudowy, białostockie krajobrazy i klimaty, sceny z życia, ważne zdarzenia. To pięknie, że je utrwalono. Jeśli dobrze się w nie wpatrzymy, to może na moment ożyją, pobudzą w nas jeszcze większą sympatię do niepowtarzalnego miasta. Mojego miasta. Naszego miasta!"Ostatni Prezydent RP na Uchodźctwie Ryszard Kaczorowski, białostoczanin

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > 📚 Poznaj "Białostoczanie lat 20-tych, lat 30-tych" autorstwa Adam Czesław Dobroński. Przeczytaj opis książki "Białostoczanie lat 20-tych, lat 30-tych" a także poznaj jej ocenę.

Zobacz inne Biografie i dzienniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Białostoczanie lat 20-tych, lat 30-tych Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI