Mądrzaki z Magicznego Lasu Poznaj literki Poziom 1

Mądrzaki z Magicznego Lasu Poznaj literki Poziom 1 - Agnieszka Kamińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kamińska
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Mądrzaki z Magicznego Lasu Poznaj literki Poziom 1.pdf
ISBN
8471493680890

OPIS

To seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, dzięki którym maluchy poćwiczą rączkę i poznają kolejne literki. Czeka na nich mnóstwo wciągających zadań: rysowanie po śladzie, kolorowanie, znajdowanie różnic, wyszukiwanie naklejek… Na każdej umieszczono informację dotyczącą stopnia trudności (poziom 1,2 lub 3).W świecie literek maluchom będą towarzyszyły Mądrzaki, sprytne i mądre sówki mieszkające w Magicznym Lesie.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. To seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, dzięki którym maluchy poćwiczą rączkę i poznają kolejne literki. Czeka na nich mnóstwo wciągających zadań: rysowanie po śladzie, kolorowanie, znajdowanie różnic, wyszukiwanie naklejek… Na każdej umieszczono informację dotyczącą stopnia ... Napisz recenzję o produkcie: Mądrzaki z Magicznego Lasu Poznaj alfabet Poziom 2 Twoja ocena.

Czeka na nich mnóstwo wciągających zadań: rysowanie po śladzie, kolorowanie, znajdowanie różnic, ... $8.99 - To seria książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, dzięki którym maluchy poćwiczą rączkę i poznają kolejne literki. Czeka na nich mnóstwo wciągających zadań: rysowanie po ś Mądrzaki z Magicznego Lasu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI