Drugi brzeg

Drugi brzeg - Michał Gołkowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Gołkowski
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
Drugi brzeg.pdf
ISBN
8260022118057

OPIS

Kontynuacja przebojowego Ołowianego ŚwituPrypeć - wymarłe, modelowe miasto-antychryst w idealnym socjalistycznym raju bez BogaWyścig z czasem w świecie po katastrofie. Stalker Miszka przechodzi na prawy brzeg rzeki - nigdy wcześniej tak daleko nie zabrnął.Podróż do Serca Zony: Martwe Miasto, Oko Moskwy i czarnobylskie cmentarzysko statków w otoczeniu lasów i bagien.Naprawdę samotny jesteś tylko w ciemności - wejdź do Zony i poczuj się elementem uniwersum S.T.A.L.K.E.R..Przed nami wyprawa w nieznane. Przed nami drugi brzeg.

Wszystkie bardzo mi się podobają i uwielbiam je czytać. Autorka ma talent. Drugi brzeg - Opinie.

Ciągły niepokój że ojcem mogę być lepszym. „Drugi brzeg" to poruszająca historia rodziny w czasach, gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1919 roku.Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Drugi Brzeg, Opole.

POWIĄZANE KSIĄŻKI