Doktor Muchołapski

Doktor Muchołapski - Erazm Majewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erazm Majewski
WYMIAR
11,38 MB
NAZWA PLIKU
Doktor Muchołapski.pdf
ISBN
7775070861317

OPIS

"Doktor Muchołapski" otwiera serię "Małe Zeszyty" przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. Ulubione lektury z młodości wielkich pisarzy wprowadzające w przyrodę, literaturę i historię."Doktor Muchołapski" to książka dzieciństwa Czesława Miłosza wprowadzająca w świat natury (owadów, roślin i zwierząt) o wątkach kryminalnych i detektywistycznych. Szalony profesor, ekscentryczny angielski lord, wielkie namiętności, sekretne eliksiry, niezwykła przygoda...?"Położywszy rękę na sercu, przyznać się trzeba, że mimo tysięcy dzieł napisanych o owadach nie znamy ani setnej części dziwów ukrytych przed bystrym wzrokiem zoologów.Na owadzie przygody patrzyłem własnymi oczyma i opisałem, jak mogłem najdokładniej. Zamiast tylko zwykłego punktu widzenia obrałem inny, właściwszy do oceniania natury drobnych istot skrzydlatych, a przewodnikiem moim było pragnienie, aby nie zanudzić.Cudowny eliksir Nureddina i sam lord Puckins, w którego istnienie nie wierzyłeś, są rzeczywistością. Powracam właśnie z Tatr, gdzie sprawdziłem wiadomości podane przez lorda...".Erazm Majewski

Ulubione lektury z młodości wielkich pisarzy wprowadzające w przyrodę, literaturę i historię. "Doktor Muchołapski" to książka dzieciństwa Czesława Miłosza wprowadzająca w świat natury (owadów, roślin i zwierząt) o wątkach ... `Doktor Muchołapski` otwiera serię `Małe Zeszyty` przeznaczoną dla dzieci młodzieży.

Ulubione lektury młodości wielkich pisarzy wprowadzające przyrodę, literaturę historię. `Doktor Muchołapski` to książka dzieciństwa Czesława Miłosza wprowadzająca świat natury (owadów, roślin zwierząt) wątkach kryminalnych detektywistycznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI