Czas na bajkę. Śpiąca królewna

Czas na bajkę. Śpiąca królewna - Rosie Butcher (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rosie Butcher (ilustr.)
WYMIAR
5,18 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę. Śpiąca królewna.pdf
ISBN
2818011725643

OPIS

Jeśli chcesz poznać historię królewny, która pewnego dnia ukłuła się wrzecionem w palec, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Opis i specyfikacja ... Jeśli chcesz poznać historię królewny, która pewnego dnia ukłuła się wrzecionem w palec, sięgnij po tę adaptację klasycznej baśni.Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Napisane prostym językiem opowiastk Sprawdź niskie ceny i kup Czas na bajkę.

Autor: praca zbiorowa; Kategorie: Książki / dla dzieci / bajki, baśnie, legendy; Typ okładki: okładka miękka; Czas na bajkę. Śpiąca Królewna .

POWIĄZANE KSIĄŻKI