Burza w mózgu

Burza w mózgu - Ewa Szawul | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Szawul
WYMIAR
5,86 MB
NAZWA PLIKU
Burza w mózgu.pdf
ISBN
7144963124167

OPIS

Burza w mózguto opowieść żony o umierającym na raka mózgu mężu, Wojciechu Szawulu, młodym, pełnym życia i humoru aktorze Kabaretu pod Wyrwigroszem. O pierwszych niepokojach, diagnozie, zmianach zachodzących w nim samym, w ich relacji, w ich domu. O uczuciach. W końcu o godzeniu się z odejściem.Ewa Szawul urodziła się i mieszka w Krakowie. Ukończyła Pedagogikę Kulturalno-Oświatową i Studium Literacko-Artystyczne na UJ. Jest autorką m.in. sztuki Light my fire!, która w roku 2005 otrzymała II nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Stowarzyszenia DRAMA na Polską Sztukę Współczesną oraz kilku odcinków serialu komediowego Klinika pod Wyrwigroszem.Koncertem na dwa basy i altówkę zadebiutowała jako powieściopisarka. Książka została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie literackim "Dziennik polskiej Bridget Jones" Wydawnictwa Zysk i S-ka.

Wracam po długaśniej przerwie. Nie będę wdawać się w zawiłe wytłumaczenia, bo kto ma na […] Czytaj dalej.

Tytuł oryginału: Brainstorm. The Power and Purpose of the Teenage Brain an Inside-Out Guide to the Emerging Adolescent Mind, Ages 12-24 Burza mózgów jest jedną z tzw.metod heurystycznych.Są to metody twórczego rozwią­zywania problemów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI