Niebezpieczne związki (książka audio)

Niebezpieczne związki (książka audio) - Choderlos de Laclos | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Choderlos de Laclos
WYMIAR
8,45 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczne związki (książka audio).pdf
ISBN
2985468260903

OPIS

Niebezpieczne związki to jedna z najlepszych książek epoki libertynizmu we Francji. Napisana przez człowieka znającego się na rzeczy. Uczestnika, autora, aranżera i głównego intryganta takich historii jak opisane w książce. Forma książki - listy, listy, listy - ukrywa całą jej drapieżność i okrucieństwo. Banalizuje zbrodnie i zdradę. Z drama- tycznej opowieści czyni błahostkę towarzyską, anegdotkę do opowiadania przy kominku. Tymczasem jest to jedna z najniebezpieczniejszych książek, jakie napisano. Niebezpieczna właśnie przez swą pozorną niewinność, elegancję i w szczególny sposób przedstawioną tolerancję dla opisywanej w niej historii. Historii nieprawdopodobnej obłudy, podłości, zdrady i bezwzględności. I to wszystko w wyższych sferach, w rękawiczkach, koronkach, wśród złoceń i porcelany.Czyta: zespół 14 lektorówCzas trwania: 14 godz. 43 min.

Przeczytaj recenzję Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! to chwila, w które Laclos kreśli z natury swo eNiebezpieczne związki, ową książkę prze- dziwną i okropną zarazem, która est tym dla moralności miłosne we Franc i XVIII w., czym traktat o Księciu dla moralności polityczne Włoch w wieku XVI⁶. Informacje o Niebezpieczne związki.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! to chwila, w które Laclos kreśli z natury swo eNiebezpieczne związki, ową książkę prze- dziwną i okropną zarazem, która est tym dla moralności miłosne we Franc i XVIII w., czym traktat o Księciu dla moralności polityczne Włoch w wieku XVI⁶. Informacje o Niebezpieczne związki. Książka audio CD MP3 Audio - 7041772591 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI