Dziewczyńska paczka Wyścig Svevy

Dziewczyńska paczka Wyścig Svevy - Paola Zannoner | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paola Zannoner
WYMIAR
5,3 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyńska paczka Wyścig Svevy.pdf
ISBN
6402342569330

OPIS

Dziewczyńska paczka to sześć przyjaciółek od serca – ciekawskich, wesołych i pełnych energii. Każdy tom tej serii przedstawia przygody jednej z nich. Bohaterką tej opowieści jest Sveva, która musi wziąć udział w wyścigu rowerowym. Problem w tym, że Sveva nigdy nie jeździła na dwóch kółkach i ma niewiele czasu, żeby się tego nauczyć. Dziadek daje jej w prezencie wyjątkową wyścigówkę i – dzięki pomocy oraz wsparciu całej paczki – Sveva rozpoczyna treningi…

Dziewczyńska paczka to sześć przyjaciółek od serca ciekawskich, wesołych i pełnych energii. Każdy tom tej serii przedstawia przygody jednej z nich.Bohaterką tej opowieści jest Sveva, która musi wziąć udział w wyścigu rowerowym. Płetwal błękitny - Jenni Desmond - sprawdź opinie i opis produktu.

Każdy tom tej serii przedstawia przygody jednej z nich. Bohaterką tej opowieści jest Sveva, która musi wziąć udział w wyścigu rowerowym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI