DinoDino Pięciu przyjaciół kontra tyranozaur

DinoDino Pięciu przyjaciół kontra tyranozaur - Stefano Bordiglioni | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefano Bordiglioni
WYMIAR
12,87 MB
NAZWA PLIKU
DinoDino Pięciu przyjaciół kontra tyranozaur.pdf
ISBN
8618261805394

OPIS

Dinodino, Dinobyś, Dinogalopek, Dinohops i Dinopławik to pięciu przyjaciół dinozaurów, którzy z okrzykiem „Pięciu za Dino, Dino za wszystkich!”, borykają się z niebezpieczeństwami świata jurajskiego. A jest ich niemało... W każdej chwili można natknąć się na przerażającego drapieżnego tyranozaura...

W każdej chwili można nat... Serwis dla miłośników książek. Opinie, recenzje książek i oceny czytelników, wirtualna biblioteczka i rekomendacje książek.

Pięciu przyjaciół kontra tyranozaur - opis wydawcy. Dinodino, Dinobyś, Dinogalopek, Dinohops i Dinopławik to pięciu przyjaciół dinozaurów, którzy z okrzykiem "Pięciu za Dino, Dino za wszystkich!", borykają się z niebezpieczeństwami świata jurajskiego. Opis: DinoDino.

POWIĄZANE KSIĄŻKI