[OUTLET] Fisher Price Odgłosy dżungli

[OUTLET] Fisher Price Odgłosy dżungli - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,14 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Fisher Price Odgłosy dżungli.pdf
ISBN
1934132956492

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Seria kartonowych książeczek na licencji znanej firmy Fisher-Price, które uczą najmłodsze dzieci przez zabawę i rozwijają takie umiejętności, jak: spostrzegawczość, wskazywanie i nazywanie elementów, rozpoznawanie kolorów i liczenie. Słuchanie prostych historyjek i opowiadanie o ich bohaterach wspomagają dodatkowo naukę aktywnej konwersacji.W serii: Kolory dżungli, Liczymy w dżungli, Odgłosy dżungli, Zabawy w dżungli

Słuchanie prostych historyjek i opowiadanie o ich bohaterach wspomagają dodatkowo naukę aktywnej konwersacji. W serii: Kolory dżungli, Liczymy w ... Fisher Price Odgłosy dżungli .

W serii: Kolory dżungli, Liczymy w ... Fisher Price Odgłosy dżungli . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Fisher Price Odgłosy dżungli już od 7,00 zł - od 7,00 zł, porównanie cen w 16 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI