Ostatnia rozmowa z Lolą Faye

Ostatnia rozmowa z Lolą Faye - Thomas H. Cook | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas H. Cook
WYMIAR
5,98 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia rozmowa z Lolą Faye.pdf
ISBN
4476455501799

OPIS

Dla Lucasa Paige’a opuszczenie miasteczka Glenville oznaczało szansę na lepsze życie. Ale też ucieczkę od dramatu, jaki rozegrał się w jego rodzinie. Bo ojciec Lucasa został rozstrzelony. I była to klasyczna zbrodnia z namiętności – stary Paige zginął z ręki męża swej kochanki. Woody Gilroy wyznał potem wszystko w liście i sam się zabił…Po latach stara historia powraca do Lucasa. Kiedy to, jako znany pisarz, na jednym ze spotkań autorskich trafia na Lolę Faye Gilroy, tamtą kochankę ojca. Tyle że zaproszona na drinka Lola Faye ma do opowiedzenia Lucasowi całkiem inną wersję pamiętnych wydarzeń…„ To zabawne, jak w ułamku sekundy wszystko może stanąć na głowie. Człowiek sobie żyje, wydaje mu się, że wie, kim jest i jak się potoczą jego losy, a tu nagle wszystko się zmienia. Błyskawicznie i na zawsze” – dodaje znacząco Lola Faye.

Ale też ucieczkę od dra... Szczegóły: Ostatnia rozmowa z Lolą Faye - Cook Thomas H. Tytuł: Ostatnia rozmowa z Lolą Faye Autor: Cook Thomas H.

Wydawnictwo C&T. Księgarnia internetowa merlin.pl Ostatnia rozmowa z Lolą Faye.

POWIĄZANE KSIĄŻKI