Kreta (Pascal GO!)

Kreta (Pascal GO!) - Wiesława Rusin | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesława Rusin
WYMIAR
9,3 MB
NAZWA PLIKU
Kreta (Pascal GO!).pdf
ISBN
4487234879308

OPIS

Największa z wysp greckich, legendarna Kreta, leży na południowym krańcu Morze Egejskiego, pomiędzy Europą, Azją i Afryką. Od północy oblewa ją Morze Kreteńskie, a od południa Libijskie, ponad którym wiatr przynosi niekiedy gorące powietrze i pasek znad Sahary. Na niezwykłe piękno wyspy składa się ogromna różnorodność krajobrazów, słoneczny klimat, szerokie plaże nad szafirowym morzem oraz zabytki z różnych epok.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > * Knossós, archeologiczny Disneyland,* Sfakiani pita, czyli naleśniki z owczym serem i miodem,* Sklepy z najpiękniejszą biżuterią,* Fascynujący muzyczny Festiwal Jakinthia.Największa z wysp greckich, legendarna Kreta, leży na południowym krańcu Morza Egejs Kreta Pascal GO! Forma wydania: Książka. Rok wydania: 2014.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Recenzja książki Kreta: Pascal Go! w serwisie BiblioNETka.pl Pascal GO! Kreta. x.

POWIĄZANE KSIĄŻKI