Gdzie jest Fizia?

Gdzie jest Fizia? - Grzegorz Korwin-Szymanowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Korwin-Szymanowski
WYMIAR
4,86 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jest Fizia?.pdf
ISBN
2804831127720

OPIS

Urocza i wzruszająca opowieść o Fizi, która opuszcza kochający dom i nie znając nawet dokładnego adresu, wyrusza w pełną przygód podróż do wielkiego miasta, aby pomóc ciężko chorej dziewczynce. Wspaniały cel, ale w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Fizia jest… kotem. Małym „futrzakiem” o wielkim sercu. Czy wiemy, jak widzą nasz ludzki świat nasi pupile i jakie mamy szczęście, że mieszkają z nami pod wspólnym dachem? Nie tylko dla najmłodszych czytelników!

Małym ?futrzakiem? o wielkim sercu. Gdzie jest Fizia?, Korwin-Szymanowski Grzegorz, 22,5 zł. Urocza i wzruszająca opowieść o Fizi, która opuszcza kochający dom i nie znając nawet dokładnego adresu, wyrusza w pełną przygód podróż do wielkiego m, Gdzie jest Fizia?, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Informacje o Gdzie jest Fizia? Korwin-Szymanowski Grzegorz - 7132745949 w archiwum Allegro.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Gdzie jest Fizia? Grzegorz J. Korwin-Szymanowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI