Dziwny jest ten świat

Dziwny jest ten świat - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,59 MB
NAZWA PLIKU
Dziwny jest ten świat.pdf
ISBN
4468807536986

OPIS

„Człowiek, który przestaje się dziwić, jest wydrążony, ma wypalone serce. W człowieku, który uważa, że nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia” – pisał Ryszard Kapuściński. Mimo iż coraz lepiej poznajemy świat, nie przestaje nas ciekawić. W miesięczniku „Focus” piszemy o miejscach i ludziach, którzy nas fascynują i ich zwyczajach, tak bardzo odmiennych od naszych.Z tej książki dowiecie się m.in.:- Gdzie wędzi się przodków?- Jak żyje się w rodzinie wielojęzycznej?- Dlaczego Japończycy hodują żuki?- Kto wykopuje zwłoki?- Czy można założyć własne państwo?

Czasem aż wstyd przyznać się, a jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Dziwny jest ten świat czym jest świat postrzeganie świata patrzenie na świat różne aspekty patrzenia na świat.

Wtedy ten utwór usłyszała cała Polska. Ciekawostką jest, że podczas prób Czesiek tylko podśpiewywał sobie coś pod nosem. Biografia Czesława Juliusza Niemena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI