DinoDino Wyspa zasadzka

DinoDino Wyspa zasadzka - Stefano Bordiglioni | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefano Bordiglioni
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
DinoDino Wyspa zasadzka.pdf
ISBN
5245956254007

OPIS

Dinodino, Dinobyś, Dinogalopek, Dinohops i Dinopławik to pięciu przyjaciół dinozaurów, którzy z okrzykiem „Pięciu za Dino, Dino za wszystkich!”, borykają się z niebezpieczeństwami świata jurajskiego. A jest ich niemało... Gdy z odmętów morza znienacka wynurza się wyspa, jest to gratka, której ciekawi świata członkowie Dinodrużyny nie będa mogli się oprzeć. Czy uda im się na nią dotrzeć? A jeśli tak, czy wyspa przywita ich gościnnie czy też chowa w zanadrzu jakieś niespodzianki? I czy uda im się bezpiecznie wrócić?

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

Wyspa zasadzka ... DinoDino Wyspa zasadzka; Opis wydawniczy Autor: Stefano Bordiglioni Federico Bertolucci Data wydania: 08.07.2019 Wydawca: Olesiejuk ISBN: 978-83-274-7744-6 Liczba Stron: 56 Okładka: oprawa broszurowa Dostępność: W magazynie. Dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI