Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu

Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu.pdf
ISBN
2549873542791

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Księżniczka na ziarnku grochu - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Księżniczka na ziarnku grochu. nr kat.: 1348122 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub -75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci produkt ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI