Blondynka na Orinoko

Blondynka na Orinoko - Beata Pawlikowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Pawlikowska
WYMIAR
8,29 MB
NAZWA PLIKU
Blondynka na Orinoko.pdf
ISBN
9627347196049

OPIS

Dwa miesiące samotnej wyprawy przez Amazonię w Ameryce Południowej. Mój plan był prosty: przedostać się po rzekach od Orinoko w Wenezueli przez Rio Negro aż do Amazonki w Brazylii. Półtora tysiąca kilometrów przez dżunglę. Czółnem, statkiem, motorówką wojskową z małpą na pokładzie i innymi przypadkowymi łodziami. Wśród tajemniczych głosów tropikalnej puszczy, przez zagubione na końcu świata wioski i nieoczekiwane zdarzenia. Wielka przygoda!

Dwa miesiące w wyprawie pełnej niespodziewanych zdarzeń, niezwykłych spotkań ... Blondynka na Orinoko Nowa książka w formie pięknego albumu, doskonała na prezent. "Blondynka na Orinoko" to książka Beaty Pawlikowskiej, która bez wychodzenia z domu zabierze Cię w daleką podróż, w tajemnicze i interesujące zakątki ziemi.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Blondynka na Orinoko już od 13,17 zł - od 13,17 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Blondynka na Orinoko piątek, 11.12.2015.

POWIĄZANE KSIĄŻKI