Z otchłani

Z otchłani - Tadeusz Płużański | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Płużański
WYMIAR
12,95 MB
NAZWA PLIKU
Z otchłani.pdf
ISBN
6992870121760

OPIS

Powieść autobiograficzna "Z otchłani" jest zapisem wspomnień jednego z Żołnierzy Wyklętych - Tadeusza Płużańskiego - więźnia dwóch systemów totalitarnych, które odcisnęły tragiczne piętno na losach Polaków w XX w. Dramatyczne wydarzenia okresu okupacji niemieckiej są w niej tylko wstępem do powojennego koszmaru, jakim był komunizm. Autor - kurier Witolda Pileckiego, sądzony i skazany na podwójną karę śmierci, zamienioną na dożywocie - próbuje rozliczyć się z demonami przeszłości, dokonać rachunku sumienia i zmusić nas do zastanowienia się nad najważniejszymi wartościami: wolnością, godnością, miłością i wreszcie uczciwością.

Uczestnicy wyprawy stają się świadkami dziwnych i budzących grozę zdarzeń. Plik Remigiusz Mróz Echo z otchłani.mobi na koncie użytkownika uzavrano • folder Remigiusz Mróz • Data dodania: 12 sie 2020 Echo z otchłani ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

Kolejna odsłona świetnie zapowiadającej się serii Martyny Senator. W milczeniu podnoszę się z krzesła, zakładam kurtkę i ruszam w stronę drzwi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI