Prawdziwa historia oparta na kłamstwach

Prawdziwa historia oparta na kłamstwach - Jennifer Clement | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Clement
WYMIAR
12,28 MB
NAZWA PLIKU
Prawdziwa historia oparta na kłamstwach.pdf
ISBN
8887582765654

OPIS

W szkole klasztornej Leonora nauczyła się piec chleb, zmywać naczynia, prasować, robić na drutach, czytać i pisać. Nauczyła się również, że nigdy nie powinna mówić na głos tego, co myśli. Posada służącej u zamożnej meksykańskiej rodziny miała być szczytem jej życiowych osiągnięć. "Szczęściara", myślały o Leonorze jej siostry. Tyle że niebo jednych - jest piekłem dla innych. A prawdziwe historie oparte na kłamstwach zdarzają się codziennie.

Identyfikator produktu 441447: Tytuł Prawdziwa historia oparta na kłamstwach: Autor: Clement Jennifer: Wydawnictwo : Dom Wydawniczy Mała Kurka: Język wydania: polski: Język oryginału: angielski: Liczba stron: 160 ... W szkole klasztornej Leonora nauczyła się piec chleb, zmywać naczynia, prasować, robić na drutach, czytać i pisać. Nauczyła się również, że nigdy nie powinna mówić na głos tego, co myśli.

Posada służącej u zamożnej meksykańskiej rodziny miała być szczytem jej życiowych osiągnięć. Tyle że niebo jednych - jest piekłem dla innych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI