Piaskowa opowieść

Piaskowa opowieść - Jim Henson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jim Henson
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Piaskowa opowieść.pdf
ISBN
9995592864544

OPIS

W latach 1967-1974 Jim Henson i jego długoletni współscenarzysta Jerry Juhl napisali trzy wersje scenariusza pełnometrażowego filmu pod tytułem „Piaskowa opowieść”. W trakcie pracy nad późniejszymi wersjami scenariusza Jim Henson zaangażował się w produkcję „Ulicy Sezamkowej” i „The Muppet Show” i pozostawił za sobą eksperymentalne filmy, które tworzył od czasów młodości, by skoncentrować się na twórczości, która po pewnym czasie przyniosła mu sławę.Pozostająca w archiwach The Jim Henson Company „Piaskowa opowieść” była jedynym pełnometrażowym scenariuszem napisanym przez Hensona, którego nie udało mu się zrealizować za życia. Za pozwoleniem The Jim Henson Company i pod nadzorem córki Jima, Lisy Henson, wydawnictwo Archaia Entertainment z dumą przywróciło do życia to zagubione dzieło sztuki w formie powieści graficznej, olśniewająco zilustrowanej przez uznanego i utalentowanego rysownika Ramóna K. Pereza. A dzięki wydawnictwu timof i cisi wspólnicy polscy czytelnicy mogą poznać tę historię.

Data zakończenia 2020-01-08 - cena 83,16 zł Informacje o PIASKOWA OPOWIEŚĆ - 8274891059 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-08-17 - cena 99 zł Piaskowa opowieść, łączącego wygląd, dźwięk i tempo Time Piece z tematyką Sześcianu.

Brakuje tu wyraźnej fabuły, a akcja w szaleńczym tempie przeskakuje od jednego nonsensownego zdarzenia do drugiego. Kolejne perypetie Maca i nieustanne kłopoty, w jakie wplątuje się ze strony na stronę, mogą wywołać istny zawrót głowy. Kup teraz na Allegro.pl za 77,86 zł - PIASKOWA OPOWIEŚĆ z miasta Wola Kopcowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI