Książeczka maluszka Pierwsze odłosy

Książeczka maluszka Pierwsze odłosy - Melanie Combes (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melanie Combes (ilustr.)
WYMIAR
9,66 MB
NAZWA PLIKU
Książeczka maluszka Pierwsze odłosy.pdf
ISBN
1065710714735

OPIS

Jak robi kotek, a jak piesek? Co słyszymy, gdy przejeżdża straż pożarna? Dzięki tej obrazkowej książeczce twoje dziecko pozna różne odgłosy i będzie mogło je naśladować. Urocze ilustracje przyciągną uwagę malucha i pomogą w zdobywaniu nowych doświadczeń.

Urocze ilustracje przyciągną uwagę malucha i pomogą w zdobywaniu nowych doświadczeń. Książka Pierwsze odłosy Książeczka maluszka, pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk. Publikacja jest pracą zbiorową .

Sprawdź naszą ofertę Pierwsze obrazy widziane oczami Twojego maluszka są nieostre, dlatego ta książeczka oparta jest na kontraście.Obrazki w naszej książeczce pomagają stymulować niedoskonałe jeszcze oczko niemowlęcia, jak również koordynację ruchowo-wzrokową.Oglądanie książeczek dostarczy Twojemu maluszkowi wiele... €3.80 - Jak robi kotek, a jak piesek? Co słyszymy, gdy przejeżdża straż pożarna? Dzięki tej obrazkowej książeczce twoje dziecko pozna różne odgłosy i będzie mogło je naśladować. Urocze ilustracje przyciągną Książeczka z odgłosami na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI