Ilustrowany przewodnik po Krakowie i okolicach z 1891 r.

Ilustrowany przewodnik po Krakowie i okolicach z 1891 r. - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowany przewodnik po Krakowie i okolicach z 1891 r..pdf
ISBN
1079541284039

OPIS

Kraków w roku 1891 - słynny przewodnik dr. Józefa Rostafińskiego. Najdokładniejszy opis miasta z końca XIX w. Niezwykle cenne źródło informacji. Wznowiony po raz pierwszy.- ponad 60 rycin, głównie przedstawiających pomieszczenia i zabytki- panorama miasta z XVIII wieku- mapa miasta z XIX wieku- dodatkowo opis najbliższych okolic

Nakładcą i wydawcą przewodnika był Aleksander Nowolecki, a drukowano go w oficynie Leona Paszkowskiego. Poleć znajomemu Ilustrowany przewodnik po Krakowie i okolicach z 1891 r. Michał Szymański, Tajemnicze miasto.

Kraków w roku 1891 - słynny przewodnik dr. Józefa Rostafińskiego.Najdokładniejszy opis miasta z końca XIX w. Księgarnia internetowa LIBRA PL z Rzeszowa to bogata oferta książek w atrakcyjnej cenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI