Dotknij i Sprawdź W dżungli

Dotknij i Sprawdź W dżungli - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
Dotknij i Sprawdź W dżungli.pdf
ISBN
5975252644471

OPIS

Książeczki dotykowe dla najmłodszych. Kolorowe, proste obrazki zawierają silikonowe fragmenty o różnej fakturze. Maluch z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w dotyku mogą być dinozaury, kosmiczne stworki, zwierzątka mieszkające w dżungli i te, które żyją w morskich głębinach. Kolczaste, szorstkie, a może puchate i mięciutkie?

Maluch z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w dotyku mogą być dinozaury, kosmiczne stworki, zwierzątka mieszkające w dżungli i te, które żyją w morskich głębinach. Dotknij i sprawdź. W dżungli (Uszkodzona okładka) | praca zbiorowa | Olesiejuk Sp.

Książeczka sensoryczna" - oprawa twarda - Wydawnictwo Aksjomat. Dotknij i Sprawdź W głębinach - opis produktu: Książeczki dotykowe dla najmłodszych. Kolorowe, proste obrazki zawierają silikonowe fragmenty o różnej fakturze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI