Z powrotem, czyli fatalne skutki niewłaściwych lektur

Z powrotem, czyli fatalne skutki niewłaściwych lektur - Zbigniew Batko | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Batko
WYMIAR
8,96 MB
NAZWA PLIKU
Z powrotem, czyli fatalne skutki niewłaściwych lektur.pdf
ISBN
6147867180037

OPIS

Niezwykła podróż w głąb króliczej nory Najpierw wyrzuciłem na brzeg walizkę. W chwilę później, mijając pochyloną nad wodą wierzbę, uchwyciłem się mocno wiotkich gałązek. Łódź umknęła mi spod nóg, porwana impetem, z jakim tamci gnali przed siebie. Nikt niczego nie zauważył. Wyskoczyłem na brzeg i przypadłem twarzą do ziemi. Chłodna rosa ziębiła rozpalone policzki. Do ucha wlazł mi trzmiel i buczał swą prostą piosenkę. Odczekałem chwilę, kichnąłem, wstałem, odszukałem walizkę i z przylepioną do czoła czterolistną koniczyną ruszyłem w drogę.Wyjątkowa powieść znakomitego tłumacza, Zbigniewa Batki. Polski A. A. Milne i Lewis Caroll w jednej osobie!

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Zbigniew Batko, tłumacz, scenarzysta, autor dwóch książek - „Z powrotem czyli Fatalne skutki niewłaściwych lektur" i „Oko", zmarł w 2007. Mimo swoich genialnych przekładów oraz niezwykłej twórczości nie jest znany szerszej grupie ludzi.

Niezwykła podróż w głąb króliczej nory… „Najpierw wyrzuciłem na brzeg walizkę. W chwilę później, mijając pochyloną nad wodą wierzbę, uchwyciłem się mocno wiotkich gałązek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI