[OUTLET] Samoloty

[OUTLET] Samoloty - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,28 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Samoloty.pdf
ISBN
2763907117978

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wyrusz w niezwykłą podniebną podróż!Dzięki temu zestawowi powstaną zachwycające modele samolotów.W pudełku znajdziesz książkę, trzy składane samolociki, kolorowe naklejki, instrukcji (krok po kroku), jak zrobić z papieru różne latające maszyny, oraz wypychanki, które zamienią się w podniebne statki.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Samoloty. Wysoko i nisko outlet Lataj wysoko i nisko w towarzystwie samolotów! Poznaj maszyny małe i duże, te blisko i te daleko.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Outlet na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Samoloty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI