[OUTLET] Ornamenty. Antystresowy relaks kolorowankowy

[OUTLET] Ornamenty. Antystresowy relaks kolorowankowy - Agnieszka Kamińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kamińska
WYMIAR
4,14 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ornamenty. Antystresowy relaks kolorowankowy.pdf
ISBN
2791922957853

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta antystresowa kolorowanka zapewni ci upragniony relaks. W trakcie rysowania powróci spokój, poczujesz ukojenie skołatanych nerwów, odprężysz się i nadasz kłębiącym się w głowie myślom właściwy bieg. Sięgnij po kredki i podaruj sobie chwilę wytchnienia.Poznaj pozostałe antystresowe kolorowanki z tej serii: Kwiaty, Kalejdoskopy, W koronach drzew.

Sięgnij po kredki i podaruj sobie chwilę wytchnienia. Ornamenty. Antystresowy relaks kolorowankowy (Agnieszka Kamińska).

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Opis: Antystresowy relaks kolorowankowy. Ornamenty - Agnieszka Kamińska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI