[OUTLET] Minął wiek

[OUTLET] Minął wiek - Tomasz Sikora | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Sikora
WYMIAR
4,3 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Minął wiek.pdf
ISBN
7533829852235

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Czym jest 100 lat w tak długiej już historii świata? Jaką miarą można ogarnąć nieskończoną ilość losów ludzkich? Nie ma takiej miary.Pozostało mi jedynie skupić się na losach wybranych przypadkiem ludzi, urodzonych na przestrzeni wieku, w kolejnych latach istnienia Hotelu Francuskiego w Krakowie.Opowiadam o nich zdjęciem portretowym wykonanym w przepięknej eklektyczno-modernistycznej scenografii hotelu. Wybrane osoby udzielają także krótkich odpowiedzi na trzy pytania:Kim jestem?Jakie jest moje największe marzenie?Co najbardziej utkwiło w mojej pamięci?Jednocześnie przywołujemy zupełnie przypadkowe informacje, dotyczące każdego kolejnego roku w Polsce i na świecie.Czy ta propozycja da nam szerszy obraz pełnego sprzeczności świata? Na pewno nie, ale uprzytomni nam rzecz najistotniejszą, że każde z nas jest istotą inną i tak długo, jak uda nam się zachować tożsamość, szanując jednocześnie indywidualność innych ludzi, warto żyć.Tomek Sikora

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o SIKORA - MINął WIEK - NOWA - 5805594152 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2015-12-24 - cena 50,30 zł Pozostało mi jedynie skupić się na losach wybranych przypadkiem ludzi, urodzonych na przestrzeni wieku, w kolejnych lata Minął wiek - Tomasz Sikora - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Czym jest 100 lat w tak długiej już historii świata? Jaką miarą można ogarnąć nieskończoną ilość losów ludzkich? Nie ma takiej miary.

Przez krótki czas mieszkała z rodzicami w Unisławiu. Minął wiek od poświęcenia kościoła w Jeżowie. Niedziela łódzka 31/2014, str.

POWIĄZANE KSIĄŻKI