[OUTLET] Fisher Price Baw się z przyjaciółmi

[OUTLET] Fisher Price Baw się z przyjaciółmi - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,79 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Fisher Price Baw się z przyjaciółmi.pdf
ISBN
2127229958236

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dzięki tej książce maluchy będą znajdowały i wskazywały różne postacie i przedmioty. Najpierw wysłuchają krótkiej rymowanki z poleceniem, a potem na kolorowych ilustracjach będą wskazywać odpowiednie elementy. Przed nimi wspaniała zabawa.

Jej wymiary to 245x305. Oprawa jest miękka. Fisher-Price.

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Dzięki tej książce maluchy będą znajdowały i wskazywały różne postacie i przedmioty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI