[OUTLET] Czy smartfony mają ogony?

[OUTLET] Czy smartfony mają ogony? - Andrzej Pągowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pągowski
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Czy smartfony mają ogony?.pdf
ISBN
2388770172197

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Debiut literacki Andrzeja Pągowskiego, znanego autora ponad 1200 plakatów wydawanych drukiem od 1977 roku, zajmującego się również ilustracją książkową i prasową, malarstwem, rysunkiem satyrycznym i reklamą.Do tej pory Andrzej Pągowski malował głównie dla dorosłych, tym razem stworzył książkędla dzieci. Jest autorem zarówno ilustracji jak i tekstów w publikacji „Czy smartfony mają ogony?”.To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Autor w przewrotny sposób przedstawił zwierzęta uchwycone w ekranie smartfonu. Czy to, co zostało przedstawione w smartfonie faktycznie przypomina zwierzątko? A może kogoś lub coś innego? Dlaczego tak jest? Przekonajcie się o tym sami.Ta książka rozbudzi kreatywność i zachęci do dalszej zabawy!Typografia tekstów doskonale komponuje się z bardzo kolorowymi, żywymi ilustracjami, które zachwycają zarówno dzieci jak i dorosłych. Autorska książka Andrzeja Pągowskiego skierowana jest nie tylko do najmłodszych miłośników zwierząt i fascynatów smartfonów swoich rodziców, ale do wszystkich dzieci, które lubią wesołe opowieści, śmiech i zabawy, w których mogą wykorzystać swoją wyobraźnię.

Wejdź do sklepu At-Outlet i złóż zamówienie już dziś! Autorska książka Andrzeja Pągowskiego "Czy smartfony mają ogony?" ma swoją premierę 22.06.2016, ale już na Warszawskich Targach Książki Autor będzie podpisywał 100 przedpremierowych i numerowanych egzemplarzy książki! Nie może Was zabraknąć podczas Warszawskich Targów Książki na stoisku Wydawnictwa Olesiejuk w najbliższą sobotę o godzinie 13.30 na spotkaniu z Andrzejem ... Czy smartfony mają ogony? Andrzej Pągowski - dostępne/y na Outstore.pl w rewelacyjnej cenie. Sprawdź ten i inne produkty w naszym sklepie. Telefony Outlet, porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Outlet Telefony na Ceneo.pl Czy smartfony mają ogony ? Książka dla wszystkich małych pasjonatów zwierząt.

Wszystkie książki, gry, puzzle i pozostaly asortyment wystawiamy z dużymi rabatami. Na życzenie ozdobnie pakujemy, doradzamy, kontaktujemy się z klientami. Czy smartfony mają ogony? | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Nauka, Technika, Zabawa | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Książka Czy smartfony mają ogony? autorstwa Pągowski Andrzej , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 23,48 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI