[OUTLET] Czy smartfony mają ogony?

[OUTLET] Czy smartfony mają ogony? - Andrzej Pągowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pągowski
WYMIAR
10,97 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Czy smartfony mają ogony?.pdf
ISBN
2765081954332

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Debiut literacki Andrzeja Pągowskiego, znanego autora ponad 1200 plakatów wydawanych drukiem od 1977 roku, zajmującego się również ilustracją książkową i prasową, malarstwem, rysunkiem satyrycznym i reklamą.Do tej pory Andrzej Pągowski malował głównie dla dorosłych, tym razem stworzył książkędla dzieci. Jest autorem zarówno ilustracji jak i tekstów w publikacji „Czy smartfony mają ogony?”.To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Autor w przewrotny sposób przedstawił zwierzęta uchwycone w ekranie smartfonu. Czy to, co zostało przedstawione w smartfonie faktycznie przypomina zwierzątko? A może kogoś lub coś innego? Dlaczego tak jest? Przekonajcie się o tym sami.Ta książka rozbudzi kreatywność i zachęci do dalszej zabawy!Typografia tekstów doskonale komponuje się z bardzo kolorowymi, żywymi ilustracjami, które zachwycają zarówno dzieci jak i dorosłych. Autorska książka Andrzeja Pągowskiego skierowana jest nie tylko do najmłodszych miłośników zwierząt i fascynatów smartfonów swoich rodziców, ale do wszystkich dzieci, które lubią wesołe opowieści, śmiech i zabawy, w których mogą wykorzystać swoją wyobraźnię.

Jest autorem zarówno ilustracji jak i tekstów w publikacji „Czy ... Czy smartfony mają ogony? (Andrzej Pągowski ). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Do tej pory Andrzej Pągowski malował głównie dla dorosłych, tym razem stworzył książkę dla dzieci.

To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Czy smartfony mają ogony? Andrzej Pągowski. 5,8 / 10 6 ocen 2 opinii .

POWIĄZANE KSIĄŻKI