Jedwabnik. Cykl Cormoran Strike. Tom 2

Jedwabnik. Cykl Cormoran Strike. Tom 2 - Robert Galbraith (pseud. J.K. Rowling) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Galbraith (pseud. J.K. Rowling)
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Jedwabnik. Cykl Cormoran Strike. Tom 2.pdf
ISBN
8264074101692

OPIS

Pisarz Owen Quine zaginął. Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej. Strike ma go odnaleźć i sprowadzić do domu. W trakcie śledztwa okazuje się, że powód zniknięcia Quine’a może być znacznie poważniejszy niż podejrzewa żona. Pisarz właśnie ukończył rękopis będący jadowitym portretem niemal wszystkich jego znajomych. Gdyby książka została opublikowana, zrujnowałaby niejedno życie, więc wielu osobom mogło zależeć na uciszeniu autora. A kiedy ten zostaje odnaleziony - brutalnie zamordowany w dziwacznych okolicznościach - rozpoczyna się wyścig z czasem, by zrozumieć motyw bezwzględnego zabójcy, zabójcy, jakiego Strike do tej pory nie spotkał…

Szczegóły Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Jedwabnik. Cykl Cormoran Strike.

Jego żona zleca sprawę prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike'owi. Kobieta sądzi, że mąż potrzebował kilku dni dla siebie, jak to zdarzało się już wcześniej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI