Grupa

Grupa - Mary McCarthy | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary McCarthy
WYMIAR
3,81 MB
NAZWA PLIKU
Grupa.pdf
ISBN
3285130235791

OPIS

Amerykańska klasa średnia lat 30. Osiem przyjaciółek – młode, piękne i bogate, świat leży u ich stóp, a Wielki Kryzys nie pomaga odnaleźć się w szarej rzeczywistości.O zdradach, romansach, seksie McCarthy pisze szczegółowo, pikantnie i bez żadnej cenzury.„Grupa” szybko stała się książką, którą czytał każdy, ale nikt nie chciał się do tego przyznać.„The Guardian”„Grupa” przez dwa lata utrzymywała się na szczytach list bestsellerów „New York Timesa”, ze względu na prezentowane w niej kontrowersyjne podejście do seksu, a po trzech latach od premiery została zekranizowana.

Zaprojektuj swoją stronę i pozycjonuj się z ☆grupa.info☆ Skontaktuj się już teraz ☎ 666 207 985, 888520 051 [email protected] Grupa Wsparcia to darmowy i anonimowy portal dla ludzi szukających pomocy i wzajemnego zrozumienia. Wspólnie walczymy z depresją, uzależnieniem, otyłością, ciężką chorobą i innymi problemami. Grupa PGE jest w najlepszej pozycji do pełnienia roli lidera zmian w energetyce.

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI