Granice są w nas

Granice są w nas - Andrzej Gondek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Gondek
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
Granice są w nas.pdf
ISBN
7195848072647

OPIS

„Granice są w nas” to reporterska relacja z Marathon des sable – najsłynniejszego ultramaratonu na świecie. Miejsce – Sahara, średnie temperatury – od 8 do 40 stopni w ciągu doby, teren – piach, kamienie, skały, wyschnięte rzeki i jeziora, 6 etapów, dystans do pokonania łącznie – 250 km, plus na zakończenie 7-kilometrowy bieg charytatywny dla UNICEF. Maraton Piasków to sześć dni ciężkich zmagań z naturą, a przede wszystkim z własnym ciałem i duchem. Potworny ból wszystkich mięśni, rany na nogach, powalające zmęczenie, a do tego chwile zwątpienia, utrata wiary, czasem dodatkowe przeciwności, jak np. rozlatujące się buty. A nowych na zmianę nie ma, bo... maraton opiera się na zasadzie samowystarczalności. Organizatorzy zapewniają jedynie namioty do spania, obsługę medyczną i wodę. Resztę – sprzęt, jedzenie, ubrania, śpiwór – zawodnicy niosą na własnych plecach. Nie trudno zrozumieć, że takie dodatkowe obciążenie wzmaga trudy wyścigu i że każdy stara się ograniczyć swoje wyposażenie do absolutnego minimum.

"Granice są w nas", stan: nowy O książce: w nas to reporterska relacja z Marathon des sable - najsłynniejszego ultramaratonu na świecie. Miejsce - Sahara, średnie temperatury - od 8 do 40 stopni w ciągu doby, teren - piach, kamienie, skały, wyschnięte rzeki i jeziora, 6 ... Granice komfortu.

i średnich Zdrowie Wszystkie kategorie Książki; Podręczniki Szkolne; Zabawki Przedmiotem ogłoszenia jest książka pt. "Granice są w nas", stan: nowy O książce: w nas to reporterska relacja z Marathon des sable - najsłynniejszego ultramaratonu na świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI