Francuski słowniczek

Francuski słowniczek - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Francuski słowniczek.pdf
ISBN
5064936019862

OPIS

Francuski słowniczek zawiera najczęściej używane zwroty współczesnego języka francuskiego, które pomogą w komunikacji i radzeniu sobie w wielu sytuacjach. Książka doskonale sprawdza się podczas podróży, nauki (zarówno w szkole, jak i na kursach językowych), a także w pracy.Francusko-polski i polsko- francuski słownik zawiera starannie dobrane hasła i tłumaczenia z języka literackiego oraz języka mówionego. Oprócz tłumaczenia w słowniku umieszczono praktyczne przykłady, liczne wyrażenia i wymowę.Wierzymy, że nasz słownik będzie dla Państwa pomocnym narzędziem.

Nauka francuskiego od podstaw. Język francuski rozmówki słowniczek; Język francuski rozmówki słowniczek Opracowanie Zbiorowe . Am Lager.

Dzięki kursowi Mondly nauczysz się francuskiego szybko i łatwo. Już po paru minutach zaczniesz zapamiętywać podstawowe francuskie słownictwo, budować zdania, mówić po francusku całymi wyrażeniami i nabierać umiejętności konwersacyjnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI