Architektura Lean w projektach Agile

Architektura Lean w projektach Agile - James O. Coplien | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James O. Coplien
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
Architektura Lean w projektach Agile.pdf
ISBN
9160571802044

OPIS

Programuj i organizuj kod z metodyką Lean!Tempo rozwoju aplikacji wymusza stosowanie elastycznych sposobów wytwarzania oprogramowania. Książka ta została poświęcona architekturze Lean, która usprawni ten proces dzięki nowatorskiemu podejściu. Wykorzystaj je i przygotuj swoją aplikację na zmiany funkcjonalne, by użytkownicy mogli w pełni wykorzystać jej potencjał!W trakcie lektury zapoznasz się z duchem Agile i Lean oraz przydzielisz najważniejsze role członkom projektu. Po tym niezwykle interesującym wstępie rozpoczniesz pasjonującą podróż po świecie architektury Lean. Dowiesz się, czym jest system, jak podzielić projekt na części i wybrać jego styl. W kolejnych rozdziałach zorganizujesz swój kod i przetestujesz zaprojektowaną architekturę. Znajdziesz tu wiele przykładów, które w najlepszy sposób przedstawiają założenia i intencje architektury Lean, z dużym naciskiem na sam kod. To obowiązkowa lektura dla wszystkich programistów i projektantów systemów informatycznych.Dzięki tej książce:poznasz filozofię Agile i Lean zbudujesz kod odporny na zmiany zrozumiesz paradygmat DCI poznasz współczesne metody wytwarzania oprogramowania!Twój przewodnik po architekturze Lean!

Po tym niezwykle interesującym wstępie rozpoczniesz pasjonującą podróż po świecie architektury Lean. Dowiesz się, czym jest system, jak p... Książka Architektura Lean w projektach Agile autorstwa Coplien James O., Bjornvig Gertrud , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 52,99 zł .

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Tempo rozwoju aplikacji wymusza stosowanie elastycznych sposobów wytwarzania oprogramowania. Książka ta została poświęcona architekturze Lean, która usprawni ten proces dzięki nowatorskiemu podejściu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI