Zostań fit. Nowa Ty w 180 dni

Zostań fit. Nowa Ty w 180 dni - Natalia Gacka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Gacka
WYMIAR
3,24 MB
NAZWA PLIKU
Zostań fit. Nowa Ty w 180 dni.pdf
ISBN
4456268798177

OPIS

Chcesz zredukować stres, poczuć moc endorfin, wyglądać młodo i pięknie?Zostań fit. Nowa Ty w 180 dni to propozycja dla osób chcących zadbać nie tylko o ciało, ale i duszę.To jedyna książka, która pozwoli osiągnąć wymarzone rezultaty i cieszyć się nimi przez długi czas.Czas na mała wielką zmianę!Nie wahaj się!Pierwszy krok jest najtrudniejszy!Zacznij ćwiczyć razem ze mną.Książka jest poradnikiem w formie „dzienniczka dla odchudzających się”. Osoby, które zechcą poprawić swoją wydolność, sylwetkę oraz zdrowie, będą kierować się wyznaczonym przez autorkę planem, aby osiągnąć sukces.

Nowa ty w 180 dni Wydanie rozszerzone, pochodzi z wydawnictwa Dragon ... Zostań fit. Nowa ty w 180 dni.

Osoby, które zechcą poprawić swoją wydolność, sylwetkę oraz zdrowie, będą kierować się wyznaczonym przez autorkę p Zostań fit. Nowa ty w 180 dni w.

POWIĄZANE KSIĄŻKI