Żarcik

Żarcik - Ilona Brydak (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilona Brydak (ilustr.)
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
Żarcik.pdf
ISBN
5213792017278

OPIS

Dorota Gellner jest autorką wielu wierszy dla dzieci. Jej twórczość weszła już do kanonu współczesnej polskiej poezji dziecięcej. Wszystkie jej utwory charakteryzuje wdzięk, dowcip, inteligencja. Działają na wyobraźnię dziecka, opowiadają o codziennym życiu pełnym przygód w wyobraźni, pozytywnych relacji ze światem. Nie są nudne nie tylko dzięki humorowi, ale też dlatego, że przedstawione w wierszach dzieci nie zawsze są grzeczne…

KOMENTARZE: ~gosc # 2019-04-04. W Trójmieście modny jest taki żarcik: "Dlaczego Marcinowi Plichcie nie wypalił interes w Białogardzie, a żaden z Białogardczyków nie stracił pieniędzy w Amber Gold? - Bo tam nadal walutą jest bursztyn".

Przez długi czas miałam nadzieję, że to będzie kolejny wspaniały film spod ręki von Triera, ale niestety potem napłynęły recenzje osób, których trzeźwym spojrzeniom wierzę, no a potem sama zobaczyłam ten film i się zasmuciłam. Dla mnie ten ... Żarcik - darmowy audiobook na wolnej licencji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI