Wrócę po ciebie

Wrócę po ciebie - Guillaume Musso | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
7,53 MB
NAZWA PLIKU
Wrócę po ciebie.pdf
ISBN
2022144236463

OPIS

Czy miłość może pokonać śmierć?Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym.Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się na swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń.W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubną kobiety, którą kochał i porzucił przed kilkoma laty.Ethan zdaje sobie sprawę, że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną.Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los daje mu drugą szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Céline? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić...

Fabuła ciekawa znajdziecie w niej dużo scen seksu, mnóstwo sekretów ale i także pełno intryg. Polecam i czekam na kontynuacje.

Choć nie lubię Ethana, jest zdecydowanie trudnym charakterem, do którego ciężko jest się przekonać, to cenię sposób w jaki autor go przedstawił i jak stawia ... Wrócę po ciebie" książkę fajnie mi się czytało. Fabuła ciekawa znajdziecie w niej dużo scen seksu, mnóstwo sekretów ale i także pełno intryg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI