Świat w obrazkach Czy to wiesz?

Świat w obrazkach Czy to wiesz? - Emilie Beaumont | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
6,7 MB
NAZWA PLIKU
Świat w obrazkach Czy to wiesz?.pdf
ISBN
5481454546910

OPIS

Dlaczego niektóre zwierzęta śpią na stojąco? Skąd się wzięło złoto na Ziemi? Jak w przyszłości będzie wyglądało życie na Marsie? Pytania, czasem zaskakujące, i jeszcze bardziej zaskakujące odpowiedzi czekają na małego czytelnika w tej bogato ilustrowanej książce.

Czy to wiesz? Autor: Emilie Beaumont, Emmanuelle Lepetit. Dlaczego niektóre zwierzęta śpią na stojąco? Skąd się wzięło złoto na Ziemi? Jak w przyszłości będzie wyglądało życie na Marsie? W tej bogato ilustrowanej książce znaleźć można odpowiedzi na wiele pytań, które zadają ciekawe świata dzieci. Świat w obrazkach Emilie Beaumont , Marie-Laure Bouet , Philippe Simon 14,18 zł 14,99 zł - Świat w obrazkach Czy to wiesz? Świat w obrazkach Czy to wiesz? nr kat.: 1416585 Do schowka.

Książka Święty Mikołaj. Świat w obrazkach liczy 124 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI