Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw

Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw - Małgorzata Zdziechowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Zdziechowska
WYMIAR
12,75 MB
NAZWA PLIKU
Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw.pdf
ISBN
1719831814581

OPIS

Świat dzikich kotów jest fascynujący!Oto książka, w której znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji o wybranych gatunkach dzikich kotów i wiele unikatowych zdjęć. Dowiecie się, jakie zwyczaje i cechy mają między innymi tygrys, lew, gepard, ocelot czy jaguarundi, jakie są charakterystyczne cechy tych zwierząt i jak przebiega ich rozwój.Ale to nie wszystko! Przy opisie każdego gatunku zamieszczono zagadki do rozwiązania, a tekst urozmaicają dodatkowo arkusze z zabawami i naklejki.Zdobywajcie nowe wiadomości i sprawdzajcie swoją wiedzę!

z o.o.. Sprawdź i kup teraz w merlin.pl Informacje o ŚWIAT DZIKICH KOTÓW PEŁEN ZAGADEK I ZABAW - 8183926989 w archiwum Allegro.

realizacja w 24 godziny. Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw (Małgorzata Zdziechowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Świat dzikich kotów Pełen zagadek i zabaw Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI