Smok

Smok - Ilona Brydak (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilona Brydak (ilustr.)
WYMIAR
5,95 MB
NAZWA PLIKU
Smok.pdf
ISBN
8145368527539

OPIS

Dorota Gellner jest autorką wielu wierszy dla dzieci. Jej twórczość weszła już do kanonu współczesnej polskiej poezji dziecięcej. Wszystkie jej utwory charakteryzuje wdzięk, dowcip, inteligencja. Działają na wyobraźnię dziecka, opowiadają o codziennym życiu pełnym przygód w wyobraźni, pozytywnych relacji ze światem. Nie są nudne nie tylko dzięki humorowi, ale też dlatego, że przedstawione w wierszach dzieci nie zawsze są grzeczne…

Bardzo często przypisywane mu zalety są jednak czystymi iluzjami i wyobrażeniami innych. Z pewnością jest on przedstawicielem świata wydumanego, przez co obdarza się go niezwykłą wręcz witalnością.

W pysku często trzyma perłę, która symbolizuje doskonałość. System Smok znajduje zastosowanie u indywidualnych klientów, w małych firmach oraz w rozbudowanej flocie pojazdów. Sprawdza się w wielu przedsiębiorstwach transportowych, kurierskich oraz spółkach publicznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI